دیدار اعضای مجلس خبرگان با رهبر انقلاب امام خامنه ای حفظه الله  چاپ

تاریخ : جمعه 14 شهریور 1393 در ساعت 18:50

1- وحدت و همدلی نیاز اساسی کشور است و وظیفه‌ی همه، حمایت از دولت و دستگاه‌های اجرایی است.

2- تحولات کنونی حاکی از تغییر نظم جهانی ۷۰ ساله ی پایه‌گذاری شده به‌وسیله‌ی غربی‌ها اعم از اروپا و آمریکا، و شکل‌گیری نظمی جدید است.

3- بحران اخلاقی رو به افزایش در غرب همچون رواج پوچی و بیهودگی و ناامنی روحی به‌خصوص در میان جوانان، متزلزل شدن بنیان خانواده، جهت‌گیری غلط در خصوص موضوع «زن» و زیر سؤال رفتن جدی جریانِ فمینیست، و ارزش شدن منکراتی همچون همجنس‌گرایی و ضد‌ارزش شدن مخالفت با منکرات، اولین عامل به چالش کشیده شدن مبانی «فکری و ارزشی» نظام غرب است.

4- جنگ اخیر در غزه نمونه‌ای معجزه‌آسا است زیرا ایستادگی مردم در یک منطقه‌ی کوچک و محدود، موجب شد تا رژیم صهیونیستی که نماد قدرت غرب در منطقه است به زانو در بیاید و مردم غزه با وجود اصرار رژیم صهیونیستی برای پذیرش آتش‌بس، آن را تا برآورده شدن شروط خود نپذیرفتند.

5- در میان سه عنصر کلیدی - «علم و فناوری»، «اقتصاد»، و «فرهنگ»- برای افزایش اقتدار کشور، «فرهنگ» از همه مهمتر است زیرا با باورها و عقاید مردم مرتبط است.

6- حمایت از دولت و دستگاه‌های اجرایی وظیفه‌ی همه است.البته این، به معنای انتقاد نکردن و مطرح نشدن نقاط ضعف برنامه‌ها و سیاست‌های اجرایی نیست اما این انتقادها نباید به‌صورت تخریب باشد.نظرات (0)
نام :
پست الکترونیکی :
وب / وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد